סדנאות בגליל

בעמוד הזה תמצאו את כל הסדנאות שאני מעבירה בגליל.

אפייה, בישול, ליקוט ועוד...
לחצו על התמונה כדי לקרוא לעמוק על כל הסדנא ולהירשם.

 בקרוב 

 בקרוב 

 בקרוב 

לקוחות מספרים...

האירוע היה מדהים! הגענו לסדנת בוקר 11 אנשים מהמשרד. התחלנו בסדנה שהועברה מעולה. לכולנו הייתה הזדמנות להתנסות בהכנה של האוכל. הכייף המשיך עם הבראנצ הגלילי שבא אחרי. הגר הגישה מנות וסלטים, כולם עבודת יד, עם מגוון גדול של מנות ישראליות ידועות עם טוויסט. היה לנו כל כך כייף, היה יין ואירוח מעולה. אני מאוד ממליץ להזמין אירוע אצל הגר ולא רק בגלל האוכל המעולה.

אלון.

צק פוינט ישראל

חוויה מטריפה תרתי משמע! מבשלים, אופים ומכינים גבינה בייתית. מקשטים וטורפים עד הפירור האחרון. למדנו סוגות על אפייה, טיבול, חומרי גלם טבעיים ונהננו מאוד.

ממליצה בחום! מתאים למשפחות, חברות, ימי צוות וכל מי שמחפש גיוון לימים מטורפים אלו.

יש לנו ארץ נהדרת ובתוכה המון פנינים. הגר היא פנינה מיוחדת וקסומה.

מרי גבע, 

היום חוויתי את אחד מהימים והיפים והטעימים.  ביחד עם גיסותיי המדהימות אצל הגר. בישלנו, אפינו ואכלנו. התבשמנו ממאכלים טעימים כולם על טהרת הירקות שנקטפו אצלה בגינה.

נהנו מאוד ומיהרו לרשום גם את הבעלים לסדנא.

מירה אסייג.

ממש ממש נהנינו אצלך! היה טעים בטירוף והאווירה הייתה פשוט מדהימה! כולנו ממש נהנינו ונדהמנו לגלות שלחבורה כל כך מאתגרת מבחינת אילוצים קולינאריים (טבעונית, צליאקית ואוכלת כשר!) יכול להיות כל כך טעים בלי להזמין אוכל מ 5 מקומות שונים. באמת שקיבלת קהל מאתגר והתמודדת איתנו מדהים. ומיותר לציין אינסוף תשבחות ביום שלמחרת במשרד. מקווים לחזור אלייך בקרוב לאיזו סדנה שווה. תודה ענקית!

נופר.

פייפאל ישראל